Doprava a doručení

Posílání kol je náš denní chleba. Kolo vám přijde bezpečně zabalené, v termínu, který udáváme na webu a na adresu, kterou jste sami vybrali při objednání. Věříme, že i vy budete spokojeni s naším servisem.

Očekávaná doba doručení

Děláme vše, abychom vám vybrané kolo doručili co nejdříve. Pravděpodobný čas doručení je vždy uveden při objednání. Datum dodání se ale může změnit v závislosti na neočekávaných okolnostech (státní svátky, problémy dopravce, mimořádné přírodní události atd.)

Dopravné

Dopravné je v rámci České republiky zdarma.

Co dělat, když mě řidič nezastihne

Naše kola doručuje firma DPD. Řidič by vás měl vždy informovat SMS před doručením balíku o přibližném času doručení v rozmezí dvou hodin. Je samozřejmě možné řidiče zpětně kontaktovat na jeho telefonu a případně domluvit jiný čas či místo doručení.

Kdy bude kolo doručené ?

Náš dopravce, firma DPD doručuje balíky v pracovní dny mezi 9:00 až 15:00. Proto je dobré zvolit jako adresu dodání takové místo, kde se pohybujete přes den. Případně kde je někdo schopen převzít zásilku za vás. Řidič by vás měl vždy informovat SMS před doručením balíku o přibližném času doručení v rozmezí dvou hodin. Je samozřejmě možné řidiče zpětně kontaktovat na jeho telefonu a případně domluvit jiný čas či místo doručení.

Jak budu o své objednávce informován?

Pokud jste u nás úspěšně zadali objednávku, budeme vás informovat v různých fázích cesty vaší objednávky. Po úspěšném odeslání objednávky vám bude zaslán e-mail nebo SMS. Dáme vám také vědět, jakmile vám kolo odešle spolu s číslem pro sledování zásilky. Své objednávky můžete sledovat v sekci "Sledování objednávky" na našich webových stránkách. Další sdělení vám zašleme, jakmile bude vaše zásilka na cestě k doručení na vámi uvedenou adresu.

Jak kolo přijde zabalené?

Aby doprava vašeho zakoupeného kola až k vám, byla co nejbezpečnější balíme každé kolo do speciální krabice - Sava safe box. Tato krabice je navržena speciálně pro firmu Sava a zajišťuje maximální ochranu celého kola při dopravě. Sava safe box je vyroben ze speciálně tvrdé lepenky. Uvnitř naleznete výmezy, které spolehlivě zamezí jakýmkoliv pohybům kola v krabici. Kolo Sava posílejte pouze v krabici Sava safe box.

YOUR CART (0)

No Products in the Cart